Jak udekorować salę na Chrzest?

Chrzest to niewątpliwie jeden z najważniejszych sakramentów świętych, ale też najważniejszy dzień w życiu rodziców, którzy niosą swoje dziecko do Chrztu. W tym dniu wszystko powinno być idealne. Dziś podpowiemy Wam jak udekorować salę na chrzciny.

Dekoracje, na które warto postawić ozdabiając salę na chrzciny 

Dekorowanie sali na chrzciny może być bardzo przyjemne. Warto przygotować ścianę z balonów. Można wybrać takie, które mają napis Chrzest Święty, ale też przedstawiające gołąbka, czyli symbol Ducha Świętego. Doskonale sprawdzą się balony w kształcie gwiazd czy serca. Polecamy też dobrać kolory do płci dziecka. Balony można też umieścić obok stolika, na którym znajdą się pudełka z ciastem, będącym prezentem, podziękowaniem dla gości. Dobrze sprawdzą się też girlandy. Model z napisem Chrzest Święty i imieniem dziecka podkreśli niezwykle istotny charakter uroczystości. Tutaj polecamy wam ofertę artykułów dekoracyjnych. W internetowej hurtowni upominków dostępne są również wycinanki z filcu, które mogą służyć jako dodatkowa dekoracja stołu. 

Jak udekorować stół na chrzest? Znajdź inspirację w internetowej hurtowni upominków 

Hurtownia artykułów dekoracyjnych oferuje także toppery w kolorze złotym czy srebrnym, a także zdobione dekoracyjnymi listkami. Można umieścić je na torcie, ale też na babeczkach czy innych ciastach, które podacie gościom. Czas też pomyśleć o dekoracji stołu i tutaj poza biały bieżnikiem należy postawić na serwetki z napisem Chrzest Święty. Obok można umieścić pokrowce na sztućce. Warto wybrać taki kolor, który będzie pasować do koloru balonów czy innych dekoracji. Na stole mogą też znaleźć się świeże kwiaty, które podkreślą charakter uroczystości. 

Banery na Chrzest – co oferuje hurtownia artykułów dekoracyjnych?

Niewątpliwie salę powinno się też udekorować banerami np. w kształcie bobasów czy też gołąbków. Przy słodkim stole można zawiesić baner z napisem „Chrzest Święty” oraz baner z trójkątami. Niewątpliwie tak udekorowana sala będzie zachwycać i przyciągać uwagę. Warto uwiecznić uroczystość na zdjęciach. Dzięki temu, gdy maluszek będzie starszy zyska świetną pamiątkę z tego jakże ważnego dnia. Zachęcamy więc do sprawdzenia oferty internetowej hurtowni artykułów dekoracyjnych. Wszystkie dostępne są w bardzo korzystnej cenie.             

Artykuł we współpracy z czakos.pl

Dodaj komentarz